Szkoła

Funkcjonalna klasa szkolna Flexi

 

Pracownie szkolne Flexi

Funkcjonalne meble do szkół

Kompleksowe rozwiązania Flexi dla szkół

Estetyka i design

Klasa szkolna zaaranżowana z wykorzystaniem mebli z kolekcji Flexi
Biurko Flexi

Wygodne biurko zapewniające komfort pracy nauczyciela

Stół Mila

Mobilny i modułowy trójkątny stół Mila

Meble Flexi

Meble biblioteczne z kolekcji Flexi

Krzesło Flexi

Ergonomiczne krzesło do klas szkolnych

Monitor interaktywny insGraf DIGITAL

Najwyższej jakości monitor interaktywny

Odpowiednie wyposażenie klasy szkolnej wpływa na jakość edukacji i codzienne funkcjonowanie uczniów.

Meble Flexi charakteryzuje ponadczasowy styl i wiele możliwości projektowych. Koncepcja modułowych mebli, które można dostosować do potrzeb danej sali i przebudowywać, gdy zajdzie taka potrzeba, pozwala na łączenie ze sobą poszczególnych szafek i nadstawek w różnych kombinacjach oraz tworzenie wysokich szaf  i regałów.

Dzięki kolekcji Flexi, organizacja materiałów dydaktycznych i innych akcesoriów używanych podczas zajęć, staje się o wiele łatwiejsza.

Krzesła i ławki szkolne

Wsparcie procesu dydaktycznego

Podstawą wyposażenia każdej szkoły są stoły i krzesła.

Szeroka gama kolorów i rozmiarów stołów oraz krzeseł linii Flexi została zaprojektowana z myślą o utrzymaniu prawidłowej postawy ciała: stopy dziecka opierają się na podłodze, odcinek lędźwiowy i środkowy pleców jest wsparty wyprofilowanym, lekko sprężystym oparciem, a elastyczne siedzisko dopasowuje się do postawy przybieranej przez dziecko.

Dzięki temu uczniowie są skoncentrowani na lekcji i łatwiej jest im utrzymać skupienie podczas zajęć.

Jakość, bezpieczeństwo, wytrzymałość

Rozwiązania meblowe na lata

Meble Flexi wychodzą naprzeciw potrzebom nowoczesnej szkoły.

Wśród wyposażenia kolekcji znalazło się wiele rozwiązań meblowych o podwyższonych wymaganiach w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. Laminowane płyty drewnopochodne o zmniejszonej palności powstały w odpowiedzi na coraz większą rolę jaką odgrywa w placówkach opiekuńczo-wychowawczych ochrona przeciwpożarowa.

Flexi to bezpieczne, niezawodne i trwałe meble, które posłużą przez wiele lat.

Kolekcja Flexi przeznaczona do szkoły

Szafka Flexi D z 3 półkami na kółkach

  • Trzy półki wewnątrz (dwie z możliwością regulacji wysokości)
  • Zamykana na klucz – jedno skrzydło drzwi posiada zamek, drugie – zasuwki w górnej i dolnej części
  • Kółka zapewniające mobilność

Zestaw Flexi 119

  • Trzyrzędowa szafka D ca cokole
  • 12 praktycznych pojemników
  • Możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni

Zestaw Flexi 115

  • Trzyrzędowa szafka L na cokole
  • 15 pojemników zapewniających ład i porządek w klasie
  • Nowoczesna, stonowana kolorystyka zestawu

Top produkt Flexi

Kolekcja Flexi obejmuje ciekawe rozwiązania stworzone z myślą o ułatwieniu organizacji klasowej przestrzeni.

Wyjątkowo funkcjonalne meble, wchodzące w skład zestawu Flexi 24 zapewniają wiele miejsca do przechowywania. Estetycznie zaprojektowana dolna część z drewnianymi pojemnikami oraz górna z drzwiczkami, pozwolą zapanować nad ładem i porządkiem w sali szkolnej.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Uzupełnia kolekcję Flexi

Monitor insGraf DIGITAL 75 FUTURE to kompleksowe rozwiązanie dla edukacji Wyposażone w slot OPS umożliwiający wbudowanie komputera wewnątrz monitora oraz funkcją EShare – dwukierunkowe udostępnianie treści monitora i urządzeń mobilnych.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Mobilne krzesło Flexi

Krzesło na kółkach z regulowaną wysokością.

Krzesło Flexi obrotowe na kółkach z regulowaną wysokością zapewni utrzymanie prawidłowej postawy podczas nauki u dziecka.
Zobacz

Najczęściej wybierane
z kolekcją Flexi

Mobilny stół Flexi

Mobilny stół do modułowej aranżacji klas.

Stół Flexi z żółtym blatem, trapezowy mobilny
Zobacz

Poszukując idealnych mebli szkolnych warto wziąć pod uwagę funkcjonalne i praktyczne rozwiązania. Meble modułowe z kolekcji flexi są ponadczasowe, a ich modułowy charakter i możliwość łączenia dowolnych elementów, pozwalają na przemeblowanie sali lekcyjnej według potrzeb. Kolekcja mebli modułowych flexi zapewnia kompleksowe wyposażenie do szkół. W ofercie Moje Bambino w kategorii  meble szkolne można znaleźć: krzesła szkolne, nowoczesne ławki szkolne oraz regały i szafki do szkoły. Moje Bambino od lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości mebli szkolnych, zapewniających nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę i trwałość. Każdy element asortymentu jest starannie zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnej placówki edukacyjnej. Nasze regały szkolne zapewniają wygodne przechowywanie podręczników, zeszytów czy materiałów dydaktycznych, jednocześnie optymalizując przestrzeń w sali lekcyjnej. Szafki szkolne z kolekcji Flexi to gwarancja solidności i funkcjonalności. 

Meble szkolne Flexi to propozycja, która świetnie sprawdzi się w placówkach o różnorodnym charakterze i potrzebach. Funkcjonalne ławki szkolne i regulowane krzesła szkolne na kółkach, stworzą środowisko idealne dla edukacji. Różnorodne kolory i kształty stołów oraz krzesła szkolne dopasowujące się do pleców dziecka, zostały zaprojektowane z myślą o utrzymaniu prawidłowej postawy ciała podczas nauki. Bogata oferta szafek szkolnych i regałów szkolnych o różnych wysokościach i szerokościach umożliwia każdemu znalezienie dopasowanego do potrzeb miejsca do przechowywania pomocy dydaktycznych. Dodatkowo nakładki o różnych szerokościach, które można dopasować do szafek, umożliwiają rozbudowanie mebli z kolekcji flexi i zwiększenie miejsca do przechowywania. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, różnorodnym nadstawkom i wielokolorowym pojemnikom do przechowywania, każda szkoła może znaleźć idealne rozwiązania dopasowane do swoich wymagań. Mobilne rozwiązania i modułowy charakter mebli szkolnych jest wyróżnikiem kolekcji Flexi. Szafki do szkoły i regały szkolne są dostępne w wersji z kółkami, dzięki czemu można je swobodnie przestawiać, zmieniać układ sali i zapewniać różnorodność podczas lekcji. Meble szkolne z kolekcji Flexi to gwarancja najwyższej jakości oraz funkcjonalności, która sprawdzi się w każdym otoczeniu edukacyjnym.