MEBLE FLEXI

Specyfikacja kolekcji meblowej Flexi

Kolekcja Mebli Flexi

Wysokiej jakości meble do przedszkoli, szkół i przestrzeni wspólnych

Kolekcja Flexi posiada wszystkie walory idealnego produktu do przedszkoli i szkół. Starannie opracowane meble Flexi spełniają wymagania pod względem użyteczności i jakości, oferując rozwiązania dostosowane do potrzeb nauczycieli i uczniów. Meble z kolekcji Flexi wspierają proces dydaktyczny, umożliwiając stworzenie  bezpiecznych i przyjaznych miejsc do nauki i twórczej zabawy.

Najlepsze materiały i ich wysoka jakość to gwarancja nieprzerwanego użytkowania przez wiele lat. Do tego przyjazna estetyka i uniwersalny charakter kolekcji, pozwolą dopasować meble do wymagań i oczekiwań występujących na różnych szczeblach edukacyjnych.

Wykorzystaj kolekcję Flexi na każdym poziomie edukacyjnym

Sprawdź jak urządzić żłobek, przedszkole, szkołę, gabinety i pomieszczenia administracyjne z meblami z kolekcji Flexi.

Dowolnie łącz i zestawiaj ze sobą bogatą ofertę nadstawek i szafek  Flexi w kilku wysokościach, szerokościach i głębokościach, aby stworzyć mebel stworzony na miarę swoich potrzeb.

Wykorzystaj stonowaną kolorystykę, uniwersalne rozwiązania w kolekcji meblowej Flexi, aby stworzyć wnętrze dostosowane do potrzeb dzieci na różnych szczeblach edukacyjnych.

Poznaj kolekcję

Żłobek

Administracja

Przedszkole

Szatnia

Szkoła

Biblioteka

Mocne strony kolekcji Flexi:

 • Meble zaprojektowane z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni
 • Estetyka, która sprawia, że meble są także efektywną dekoracją sal
 • Meble wykonane z płyty laminowanej o gr. 18mm w tonacji brzozy
 • Regulacja wysokości półek
 • Zawiasy otwierające się pod kątem 180 stopni
 • Blokada chroniąca półki przed wypadaniem
 • Wzmocnione półki
 • Kółka z hamulcami
 • 3 rodzaje podstaw: cokół, kółka, metalowe nóżki
 • Mobilność, zapewniająca łatwość zmiany aranżacji sali
 • Wzmocnione i pojemne półki, które pomieszczą pomoce dydaktyczne, zabawki oraz inne niezbędne akcesoria do szkoły
 • Różnorodność szafek pozwalająca na skomponowanie zestawów meblowych do przedszkola, żłobka, szkół podstawowych i ponadpodstawowych
Prosta aranżacja kącika z meblami Flexi i monitorem interaktywnym
Kącik zabaw Fexi ze zjeżdżalnią

Wymiary szafek z kolekcji Flexi

Poznaj dokładne wymiary mebli z kolekcji Flexi, aby dostosować układ mebli do warunków przestrzennych danej sali

Wymiary mebli z kolekcji Flexi

Nadstawki do szafek o głębokości 41,5 cm

Głębokość 41,5 cm, szerokość 89,1 cm

Nadstawki do szafek z kolekcji Flexi

Szafki Flexi M

Głębokość 41,5 cm, wysokość M 87,1 cm

Wymiary szafki M z kolekcji Flexi

Szafki Flexi S

Głębokość 41,5 cm, wysokość M 48,4 cm

Wymiary szafek z kolekcji flexi S

Mobilne szafki Flexi

Głębokość 41,5 cm, wysokość M 48,4 cm

Wymiary mobilnych szafek z kolekcji Flexi

Nadstawki do szafek Flexi na plastikowe pojemniki

Głębokość 48 cm, szerokość 70,2 cm

Nadstawki do szafek Flexi na plastikowe pojemniki

Szafki Flexi na plastikowe pojemniki

Głębokość 48 cm

Wymiary szafek Flexi na plastikowe pojemniki

Szafki Flexi na plastikowe pojemniki

Szerokość 103 i 138 cm

Wymiary mebli flexi, specyfikacja kolekcji

Kolekcja Flexi to meble modułowe przeznaczone do przedszkoli, żłóbków i szkół. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli przeznaczonych do różnego rodzaju placówek edukacyjnych, zapewniając funkcjonalność, trwałość oraz bezpieczeństwo. Kolekcja składa się nie tylko z szafek i regałów, ale również stolików i krzeseł oraz wyjątkowych nadstawek, dzięki którym możesz zmienić dowolną szafkę w miejsce do zabawy, tworzenia konstrukcji z klocków lub nauki. Nasze produkty znajdą zastosowanie w wielu rodzajach pomieszczeń. Sprawdzą się jako meble przedszkolne, szafki do sal lekcyjnych, można je wykorzystać również jako regały do biblioteki szkolnej. Dodatkowo stelaże i różnokolorowe daszki, które można łączyć, sprawią, że regał do biblioteki szkolnej nabierze niepowtarzalnego charakteru. Meble modułowe w kolekcji Flexi są wykonane z płyty laminowanej o gr. 18 mm, w tonacji brzozy. Trwałe materiały, które łatwo się czyszczą, sprawiają, że meble służą długie lata w placówkach, które zdecydowały się na zakup. Komponuj ze sobą dowolne elementy kolekcji, łącz szafki, stelaże, półki i nadstawki, tak by stworzyć zestaw mebli dostosowany idealnie do Twoich potrzeb. Nasze meble do żłobków, szkół i przedszkoli są zaprojektowane z myślą o wygodzie uczniów oraz optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Oferujemy ergonomiczne krzesła i stoły, które sprzyjają zdrowej postawie i koncentracji podczas nauki. Stoliki i krzesła dostępne w różnych rozmiarach tak, aby z łatwością można było dopasować wyposażenie placówki do wieku podopiecznych. Łączymy w swoich kolekcjach estetykę i funkcjonalność. Korpusy szafek z kolekcji Flexi posiadają estetyczne nie tylko fronty, ale również tyły, umożliwiając swobodne dzielnie przestrzeni i tworzenie oryginalnych wnętrz dostosowanych do potrzeb uczniów. Szafki do przedszkola lub szkoły służą przechowywaniu wielu różnorodnych pomocy edukacyjnych, dlatego drzwiczki wyposażone w zawiasy otwierają się pod kątem 90 stopni. Tak, aby wyciąganie i układanie niezbędnych materiałów szkolnych odbywało się z łatwością. Kolekcja Flexi składa się również z mebli do żłobka. Tutaj szczególnie ważne jest bezpieczeństwo. Wszystkie nasze meble posiadają atesty potwierdzające ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wybierz nasze meble do szkół, przedszkoli i żłobków, aby stworzyć inspirujące i komfortowe otoczenie dla edukacji najmłodszych.