Jak wyposażyć świetlicę i kącik aktywności?

Świetlice szkolne pełnią wiele funkcji w placówkach edukacyjnych. To miejsca zabawy, nauki i kontaktu z rówieśnikami, pełne zabawek, pomocy dydaktycznych i artykułów plastycznych. Meble z kolekcji Flexi zapewniają funkcjonalne miejsca do ich przechowywania. Szafki wyposażone w szuflady, półki oraz plastikowe pojemniki w czterech rozmiarach ułatwiają organizację przestrzeni oraz zachowanie ładu i porządku. Wyposażenie meblowe Flexi wspiera realizację różnych zadań, umożliwiając dostosowanie aranżacji przestrzeni pod bieżące potrzeby.

Wiele okazji do beztroskiej zabawy zapewnią dziecku tematyczne nadstawki do szafek z kolekcji Flexi. Nadstawki i stelaże Flexi to propozycja stworzona z myślą o wszystkich, którzy aranżując przestrzeń zwracają szczególną uwagę na kwestię efektywnego wykorzystania przestrzeni edukacyjnej.

Wizualizacja świetlicy z meblami i siedziskami Flexi
Polecane produkty:
Biurko Flexi
092737
Pufa Flexi narożna
046046
Stół Flexi kwadratowy
092602
Krzesło Flexi
092872
Kanapa Flexi mała
046036
Taboret Flexi
092458
Blat Flexi pięciokątny duży
096643

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu świetlicy, kącika zabaw lub aktywności, skontaktuj się z nami.