Jak wyposażyć salę w żłobku?

Kolekcja Flexi pozwala na kompleksowe wyposażenie pomieszczeń dla dzieci. Ciekawe i inspirujące kształty mebli w połączeniu z niemal naturalną koncepcją kolorystyczną, tworzą przyjazną przestrzeń dla maluchów. Nowy sposób aranżacji przestrzeni, dzięki zastosowaniu takich elementów, jak np. daszki i stelaże Flexi, zaciekawi dzieci i wyzwoli w nich własne rozwiązania twórcze.
Szafki Flexi na cokole z wycięciem na listwę przypodłogową, umożliwiają dosunięcie mebla do samej ściany, zwiększając powierzchnię do swobodnej zabawy.

Dopełnienie aranżacji stanowią wygodne i komfortowe siedziska oraz poduchy, na których dzieci mogą wygodnie rozsiąść się i wspólnie spędzać czas. Poduchy i gruszki do siedzenia będą stanowić idealne miejsce do słuchania bajek i odpoczynku, a także innych aktywności, zaś miękkie dywany pozwolą na prowadzenie zabaw dywanowych, które stanowią ważną część dnia wśród zajęć prowadzonych w żłobku.

Aranżacja żłobka meblami z kolekcji Flexi
Polecane produkty:
Biblioteczka Flexi
092374
Krzesło Filipek
118352-1
Szafka D z 3 półkami
100289
Nadstawka D z 2 półkami
100322
Stelaż wysoki do daszków
092625

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu sali do żłobka, skontaktuj się z nami.