Jak wyposażyć pokój nauczycielski i zaplecze?

Linia mebli  Flexi wyróżnia się najwyższymi standardami pod względem estetyki, jakości i funkcjonalności. Uniwersalne, a jednocześnie niebanalne rozwiązania kolekcji Flexi znajdują zastosowanie w salach szkolnych i przedszkolnych, a także gabinetach. Kolorystyka, kształt oraz szeroki wybór rozmiarów sprawia, ze te same meble, które stoją w sali szkolnej czy bibliotece, mogą znaleźć się w gabinecie lub pokoju nauczycielskim.

Gabinety, pokoje nauczycielskie i pomieszczenia administracyjne to miejsca, które powinny zapewniać użytkownikom komfort, wygodę oraz łatwy dostęp do dokumentów i wszelkiego rodzaju materiałów. Eleganckie i nowoczesne biurka, szafy, szafki na komputery, lady recepcyjne z kolekcji Flexi łączą te zadania, umożliwiając stworzenie funkcjonalnego miejsca do przechowywania, odpoczynku oraz pracy.

Sala szkolna z monitorem interaktrywym
Polecane produkty:
Zestaw Flexi 40
SET5120
Zestaw meblowy Flexi-TJ 26
SET5105TJ
Monitor interaktywny insGraf DIGITAL FUTURE 86
585024-0vat
Statyw z windą do monitora interaktywnego 86
620005

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu gabinetów, zapleczy i pokoi nauczycielskich, skontaktuj się z nami.