Jak wyposażyć pokój nauczycielski i zaplecze?

Linia mebli  Flexi wyróżnia się najwyższymi standardami pod względem estetyki, jakości i funkcjonalności. Uniwersalne, a jednocześnie niebanalne rozwiązania kolekcji Flexi znajdują zastosowanie w salach szkolnych i przedszkolnych, a także gabinetach. Kolorystyka, kształt oraz szeroki wybór rozmiarów sprawia, ze te same meble, które stoją w sali szkolnej czy bibliotece, mogą znaleźć się w gabinecie lub pokoju nauczycielskim.

Gabinety, pokoje nauczycielskie i pomieszczenia administracyjne to miejsca, które powinny zapewniać użytkownikom komfort, wygodę oraz łatwy dostęp do dokumentów i wszelkiego rodzaju materiałów. Eleganckie i nowoczesne biurka, szafy, szafki na komputery, lady recepcyjne z kolekcji Flexi łączą te zadania, umożliwiając stworzenie funkcjonalnego miejsca do przechowywania, odpoczynku oraz pracy.

Aranżacja pokoju nauczycielskiego Flexi
Polecane produkty:
Zestaw Flexi 81
set5171
Stół Bambino z kolorowym obrzeżem
092661
Krzesełko Bambino
133535
Szafka D z 3 pólkami na cokole
100289
Szafka słupek Flexi z 3 pólkami na cokole
099187

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu gabinetów, zapleczy i pokoi nauczycielskich, skontaktuj się z nami.