Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz pomocy w aranżacji przestrzeni dydaktycznej? Projektujesz szkołę, przedszkole, żłobek lub instytucję kultury? Stwórz wszechstronną i komfortową przestrzeń do nauki, ekspresji i odpoczynku dzięki modułowym i mobilnym rozwiązaniom edukacyjnym. Zasięgnij rady specjalistów i wyposaż pomieszczenia innowacyjnymi meblami z kolekcji Flexi.

Uzupełnij formularz i wyślij wiadomość do konsultanta. Na wszystkie zapytania odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie.

Logotyp kolekcji meblowej Flexi

Moje Bambino

ul. Graniczna 46, Łódź

meble@mojebambino.pl

Nasi eksperci

Skontaktuj się z managerem swojego regionu!

Profesjonalny serwis

Na terenie całego kraju

Firma Moje Bambino zapewnia profesjonalny serwis w całej Polsce, docieramy z pomocą do każdego Klienta i w każde miejsce!

Gwarantujemy dogodne terminy i profesjonalną obsługę. Nasz zespół serwisantów jest do Państwa dyspozycji służąc wsparciem na terenie całego kraju. Nie zwlekaj i umów się na wizytę w swojej placówce.

Najczęściej zadawane pytania:

Z czego wykonane są meble z kolekcji Flexi?

Meble z kolekcji Flexi wykonane są z laminowanych płyt drewnopochodnych o gr. 18 mm z obrzeżem multipelx, uzupełnione detalami wykonanymi z kolorowej płyty laminowanej oraz płyty MDF. Elementy kolekcji ze znacznikiem TJ są wykonane z płyty o zmniejszonej palności.

W jakiej kolorystyce są dostępne meble z kolekcji Flexi?

Meble Flexi charakteryzują się naturalną drewnianą kolorystyką w tonacji brzozy.  Można je uzupełniać o dodatkowe akcenty kolorystyczne w postaci szuflad, kolorowych pojemników z tworzywa sztucznego i pojemników na kółkach. Taka kolorystyka mebli świetnie sprawdzi się w żłobku i przedszkolu, ale również szkole, gabinecie dyrektora, pokoju nauczycielskim czy sekretariacie.

Czy meble z kolekcji Flexi posiadają gwarancję?

Każdy produkt posiada dwuletnią gwarancję od dnia sprzedaży. Gwarancja wygasa w razie nieprawidłowego użytkowania mebli.

Jak mogę skontaktować się z obsługą klienta w przypadku pytań lub problemów z moimi zamówieniami?

Nasi konsultanci z biura obsługi klienta są do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. W razie jakichkolwiek problemów z zamówieniem zapraszamy do kontaktu.

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienie można złożyć za pośrednictwem sklepu internetowego www.mojebambino.pl lub bezpośrednio u przedstawiciela handlowego Moje Bambino. Przy zakupie dużej ilości wyposażenia do placówek edukacyjnych, w szczególności mebli, polecamy skontaktować się najpierw z biurem obsługi klienta lub przedstawicielem handlowym danego regionu. Dane kontaktowe dostępne w zakładce kontakt https://meblequadro.pl/kontakt/

Czy w kolekcji Fexi znajdę jedynie meble do przechowywania, czy są w niej również inne elementy np. kąciki aktywności, czy stoły?

Kolekcja mebli Flexi dla przedszkola, żłobka i szkoły charakteryzuje się modułowością. Regały i szafki można uzupełniać o specjalne nadstawki, które rozbudują przestrzeń do przechowywania lub zmienią szafkę w kuchenkę, przestrzeń do układania klocków lub kącik aktywności. Kolekcja obejmuje również stoły i krzesła.

Ile kosztuje dostawa mebli Flexi?

Dostawa zamówień powyżej 500 zł jest zupełnie darmowa, natomiast w przypadku zakupów o mniejszej wartości koszt dostawy to 25 zł.

Bądź na bieżąco,

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA 

NauczycielDyrektorInneImię i nazwisko (opcjonalne):


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Moje Bambino spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46, 93-428 Łódź KRS 0000961115. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania, zamówienia oraz w celach marketingowych. Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: https://mojebambino.pl/18/Polityka-prywatnosci-i-RODO