Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz pomocy w aranżacji przestrzeni dydaktycznej? Projektujesz szkołę, przedszkole, żłobek lub instytucję kultury? Stwórz wszechstronną i komfortową przestrzeń do nauki, ekspresji i odpoczynku dzięki modułowym i mobilnym rozwiązaniom edukacyjnym. Zasięgnij rady specjalistów i wyposaż pomieszczenia innowacyjnymi meblami z kolekcji Flexi.

Uzupełnij formularz i wyślij wiadomość do konsultanta. Na wszystkie zapytania odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie.

Logotyp kolekcji meblowej Flexi

Moje Bambino

ul. Graniczna 46, Łódź

meble@mojebambino.pl

Nasi eksperci

Skontaktuj się z managerem swojego regionu!

Profesjonalny serwis

Na terenie całego kraju

Firma Moje Bambino zapewnia profesjonalny serwis w całej Polsce, docieramy z pomocą do każdego Klienta i w każde miejsce!

Gwarantujemy dogodne terminy i profesjonalną obsługę. Nasz zespół serwisantów jest do Państwa dyspozycji służąc wsparciem na terenie całego kraju. Nie zwlekaj i umów się na wizytę w swojej placówce.

Bądź na bieżąco,

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA 

NauczycielDyrektorInneImię i nazwisko (opcjonalne):


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Moje Bambino spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46, 93-428 Łódź KRS 0000961115. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania, zamówienia oraz w celach marketingowych. Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: https://mojebambino.pl/18/Polityka-prywatnosci-i-RODO