Jak wyposażyć salę przedszkolną?

Sala przedszkolna wymaga przemyślanej aranżacji wnętrza. Rozwiązania Flexi to sposób na stworzenie przyjaznej przestrzeni dydaktycznej i wychowawczej. Pojedyncze rozwiązania meblowe oraz zestawy mebli Flexi pozwalają na umieszczenie pomocy dydaktycznych i zabawek w polu widzenia dziecka, stymulując rozwój percepcji, zdolności motorycznych oraz funkcji poznawczych.

Rozmiary mebli Flexi uwzględniają specyficzne potrzeby i możliwości najmłodszych dzieci. Niskie szafki z półkami i szufladami pozwalają na samodzielne sięganie po ulubione zabawki. Pokonywanie trudności i stawianie przed sobą nowych wyzwań z pewnością przyniesie wiele korzyści i przyczyni się do kształtowania charakteru malca.

Każde dziecko powinno mieć swobodny dostęp do zabawek, książeczek i pomocy dydaktycznych, nie można jednak dopuścić do przestymulowania dziecka. Dzięki szafkom z pojemnikami ukryjesz nadmiar przedmiotów w sali, ograniczając ilość bodźców w polu widzenia dziecka.

Aranżacja przestrzeni z kolekcją Flexi została zaprojektowana w sposób ułatwiający codzienną rutynę panującą w przedszkolu. Krzesła i stoły Flexi to wygodne meble dostosowane do wzrostu dziecka, pozwalające zachować prawidłową postawę ciała.

Sala przedszkolna zaaranżowana z kolekcją Flexi
Polecane produkty:
Szafka Flexi d na pojemniki
092339
Krzesło Deluxe
096572-2
Pojemnik biały
126063
Szafka z szufladą na cokole
100289
Szafka D z 3 półkami na cokole
099180

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu sali przedszkolnej, skontaktuj się z nami.