Jak wyposażyć salę przedszkolną?

Sala przedszkolna wymaga przemyślanej aranżacji wnętrza. Rozwiązania Flexi to sposób na stworzenie przyjaznej przestrzeni dydaktycznej i wychowawczej. Pojedyncze rozwiązania meblowe oraz zestawy mebli Flexi pozwalają na umieszczenie pomocy dydaktycznych i zabawek w polu widzenia dziecka, stymulując rozwój percepcji, zdolności motorycznych oraz funkcji poznawczych.

Rozmiary mebli Flexi uwzględniają specyficzne potrzeby i możliwości najmłodszych dzieci. Niskie szafki z półkami i szufladami pozwalają na samodzielne sięganie po ulubione zabawki. Pokonywanie trudności i stawianie przed sobą nowych wyzwań z pewnością przyniesie wiele korzyści i przyczyni się do kształtowania charakteru malca.

Każde dziecko powinno mieć swobodny dostęp do zabawek, książeczek i pomocy dydaktycznych, nie można jednak dopuścić do przestymulowania dziecka. Dzięki szafkom z pojemnikami ukryjesz nadmiar przedmiotów w sali, ograniczając ilość bodźców w polu widzenia dziecka.

Aranżacja przestrzeni z kolekcją Flexi została zaprojektowana w sposób ułatwiający codzienną rutynę panującą w przedszkolu. Krzesła i stoły Flexi to wygodne meble dostosowane do wzrostu dziecka, pozwalające zachować prawidłową postawę ciała.

Sala przedszkolna z meblami flexi
Polecane produkty:
Szafka z półkami na pojemnik na kółkach
100374
Pojemniki na kółkach - żółty
100365
Stół flexi prostokątny
099363
Krzesełko filipek
118235
Szafka narożna na cokole
100319
Szafka Flexi-TJ z przegrodą M
092746TJ
Szafka M z 1 półką na nóżkach
100351
Szafka narożna D do szafek na pojemniki
092812
Daszek - stragan
092624
Szafka 1/8 koła M na nóżkach
100382

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu sali przedszkolnej, skontaktuj się z nami.