Uzupełnij kolekcję

Aplikacje i kąciki manipulacyjne

Aplikacje i kąciki manipulacyjno-sensoryczne  to wartościowe dodatki, które uzupełnią każde wnętrze. Zachęcą dzieci do zabawy, obserwacji oraz wielozmysłowego poznania.

Kąciki przeznaczone do ustawienia na podłodze oraz aplikacje ścienne stanowią efektowny aspekt wizualny oraz są wartościowym elementem edukacyjnej zabawy. Swobodne manipulowanie elementami rozwija małą motorykę, sprawność manualną oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Dekoracje ścienne

Dekoracje na ścianę to bardzo ważny element, który umożliwia stworzenie przyjaznego klimatu w pomieszczeniu. Kolorowe dekoracje o estetycznych barwach tworzą atmosferę przestrzeni i nadają miejscu atrakcyjnego wyrazu.

Zastosowanie różnego rodzaju aplikacji to prosty, ale i efektywny sposób na zmianę charakteru każdego wnętrza. Szeroka gama kolorystyczna oraz ciekawe projekty stworzone z myślą o najmłodszych, będą idealnym wsparciem w procesie stymulowania rozwoju młodego człowieka.

Dywany i maty

Dywany i maty podłogowe pełnią ważną funkcję w żłobku, przedszkolu i młodszych klasach szkoły podstawowej. Służą jako miejsce do zabawy i odpoczynku, a także jako przestrzeń do nauki liczenia, segregowania oraz rozpoznawania wzorów. Dywany i maty podłogowe pozwalają także na redukowanie hałasu i pogłosu.

Ciekawa kolorystyka oraz różne kształty i wzory dywanów połączone z ich wysoką jakością, spełniają funkcję dekoracyjną, a jednocześnie zachęcają do podejmowania aktywności. Zabawa na dywanie stanie się o wiele przyjemniejsza na ciepłym i wygodnym podłożu, które dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo dziecka.

Wyciszenie i akustyka

Duże znaczenie w tworzeniu przestrzeni sprzyjającej nauce przypisuje się warunkom akustycznym panującym w pomieszczeniu. Redukcja hałasu i dźwięków pochodzących z zewnątrz sprzyja skupieniu i osiąganiu lepszych wyników w nauce.

Stosując rozwiązania akustyczne uwzględniające najwyższej jakości materiały dźwiękochłonne, takie jak panele wyciszające i parawany akustyczne, redukujemy hałas i pogłos w placówkach edukacyjnych.

Place Zabaw

W procesie edukacji, szalenie ważny jest odpoczynek. Place zabaw, domki do zabawy, zjeżdżalnie i huśtawki to miejsce, w którym najmłodsi i Ci starsi mogą się zrelaksować, zapomnieć o stresie dnia codziennego, zawrzeć nowe znajomości i budować niezapomniane wspomnienia. Chwila relaksu na świeżym powietrzu i ruch, który zapewniają place zabaw to doskonała rozrywka dla zarówno młodszych, jak i starszych dzieci. Wszystko to z dbałością o bezpieczeństwo. Elementy placów zabaw wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami, posiadają antypoślizgowe podesty i niezbędne certyfikaty.

Multimedia

Multimedialne rozwiązania dla szkół podstawowych i przedszkoli to ciekawy i efektywny sposób przekazywania wiedzy. Programy na tablice interaktywne i komputery cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i nauczycieli, umożliwiając przekazywanie informacji w atrakcyjny sposób.

Zajęcia prowadzone z wykorzystaniem programów multimedialnych są dla dziecka interesującym i innowacyjnym bodźcem wizualnym, który zwiększa motywację i chęci do pracy.